jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۱۶۸۶۵ ۲۸ تير ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۱

سخنگوی شورای نگهبان قانون اساسی در نشست خبری دیروز خود که بیشتر آن به پرسش و پاسخ‌هایی درباره مباحث انتخاباتی اختصاص داشت از تعیین هیات‌های نظارت بر انتخابات در استان‌ها بجز 4 استان خبر داد. به گزارش واحد مرکزی خبر، عباسعلی کدخدایی گفت: استان‌هایی که هیات‌های نظارت آنها تعیین شده ‌است، آماده بررسی و تعیین هیات‌های نظارت شهرستانی هستند که در چند هفته آینده تعیین می‌شوند.

وی افزود: در 4 استانی هم که هیات‌های نظارت آنها هنوز تعیین نشده ‌است، در 2 هفته آینده این هیات‌ها تعیین می‌شود.کدخدایی در پاسخ به سوالی درباره افزایش تعداد نمایندگان و جزئیات این خبر گفت: برحسب گزارش‌های رسمی، مصوبه اولیه در هیات وزیران تصویب شده است و باید به مجلس ارسال شود و پس از تصویب در مجلس اظهار نظر خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر