jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۴۱۵۳۰۹ ۲۲ تير ۱۳۹۰  |  ۱۳:۵۳

سرپرست وزارت ورزش و جوانان گفت: برای تقدیر از مدال آوران تیم وزنه برداری جوانان ایران در مسابقات جهانی، سفر حج عمره به همراه خانواده برای آنان به عنوان پاداش مضاعف در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایرنا، محمد عباسی شب گذشته در دیدار با اعضای تیم وزنه برداری جوانان، افزود: علاوه بر پاداش هایی که در آیین نامه پاداش قهرمانان مقرر شده است، به مناسبت ایام مبارک شعبانیه یک سفر حج عمره به همراه خانواده برای تشویق مدال آوران تیم جوانان وزنه برداری در مسابقات جهانی مالزی به عنوان پاداش مضاعف در نظرگرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد:امیدوارم با پاداش معنوی که برای قهرمانان وزنه برداری در نظر گرفته شده است، آنان ذخیره خوبی برای دنیا و آخرت خود داشته باشند.

سرپرست وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: قهرمانی تیم وزنه برداری جوانان مصادف شد با آغاز به کار وزارت ورزش و جوانان و امیدواریم که استمرار این قهرمانی ها یاریگر وزارت ورزش و جوانان در ادامه راه خود باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر