jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۱۲۹۲   ۳۰ ارديبهشت ۱۳۸۳  |  ۲۲:۱۴

جوانی که با همدستی دوستش مرد 45 ساله ای را در ارتفاعات کن به قتل رسانده است ، با حضور در محل جنایت ، جزییات قتل را بازسازی کرد.


به گزارش خبرنگار ما ، در اوایل اردیبهشت ماه ، ماموران انتظامی با دریافت گزارشی مبنی بر این که جسد مرد 45ساله ای در ارتفاعات کن رها شده است ، با گزارش موضوع به بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران و عزیمت بازپرس ویژه قتل به محل مشخص شد ، مقتول با اصابت 15 ضربه چاقو به قتل رسیده است . با مشخص شدن هویت مقتول به نام شاهرخ گنجی ، دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی صادر و پرونده برای پیگیری و تحقیق به شعبه 10 پلیس آگاهی ارجاع شد. پس از گذشت چند روز ماموران با بررسی مقدماتی متوجه شدند مقتول از چندی پیش با جوانی به نام مهدی - م در ارتباط بوده است . با به دست آمدن این سرنخ ، ماموران شماره خودروی مقتول را به دست آوردند و چند روز بعد ، این خودرو به همراه 2 سرنشین که یکی از آنها مهدی بود شناسایی شد و هر 2 نفر دستگیر شدند. مهدی ابتدا عنوان کرد ، شاهرخ از دوستان اوست و چون وی برای دیدار از بستگان خود به کانادا مسافرت کرده ، خودرو به صورت امانت در اختیار او قرار گرفته است . پس از این اظهارات ، متهم وقتی با دلایل و مدارک جرم رو به رو شد و فهمید ماموران جسد شاهرخ را کشف کرده اند، زبان به اعتراف گشود و گفت : از چندی پیش با شاهرخ هم اتاقی بودم و من با خودروی او در یک آژانس کار می کردم تا این که با او اختلاف مالی پیدا کردم و درباره این اختلاف با یکی از دوستانم به نام رضا صحبت کردم و هر 2 تصمیم به قتل او گرفتیم . متهم گفت : به همین منظور برای گردش او را به کن بردیم و در این محل او را غافلگیر کرده و من با چاقو وی را به قتل رساندم . در پی این اعترافات ، روز گذشته بازپرس محمد عرفان دستور بازسازی صحنه قتل را صادر کرد و این متهم با حضور ماموران در ارتفاعات کن با خونسردی صحنه قتل را با تمامی جزییات مربوط به آن بازسازی کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر