jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۹۸۳۲ ۲۵ خرداد ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۱

سایت رجا نیوز از کنار گذاشتن حیدر مصلحی در شورای پول و اعتبار خبر داد و گفت: با ابلاغ ریاست جمهوری، وزیر اطلاعات از ادامه عضویت در شورای پول و اعتبار کنار گذاشته شده است.

اعلام جرم علیه روزنامه ایران

دادستان تهران گفت: روز گذشته علیه روزنامه ایران اعلام جرم شده است.به گزارش فارس، عباس جعفری دولت‌آبادی در پاسخ به سوالی درباره تهمت و افترای ویژه‌نامه روزنامه ایران به برخی شخصیت‌ها گفت: روز گذشته علیه این روزنامه اعلام جرم شده است.وی ادامه داد: مدیر مسوول این روزنامه به دادسرا فراخوانده می‌شود و باید پاسخگوی رفتار خود باشد.وی افزود: از رسانه‌ها می‌خواهیم به رسالت خود به درستی عمل کنند.روزنامه ایران در تاریخ 21 خرداد در گزارشی بخشی از روزنامه‌ها و شخصیت‌های روحانی و غیرروحانی منتقد دولت را مورد حمله قرار داد و آنان را اقتدارگرا نامید.

از سوی دیگر ایرنا از انتقال حق صاحب امتیازی روزنامه «ایران» به سازمان دولتی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) خبر داد. این در حالی است که سازمان بازرسی کشور این اقدام را خلاف قانون می داند و پیشتر تذکرات لازم را دراین خصوص داده است .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر