jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۹۶۵۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۲

مجموعه پویانمایی‌های «مسافری از دوردورا» و «بز و بزغاله» در مرکز صبا آماده پخش شد. مجموعه انیمیشن «مسافری از دوردورا» در 26 قسمت 15 دقیقه‌ای با تکنیک 3بعدی رایانه‌ای برای گروه خردسال تولید شده است. داستان این مجموعه از جایی آغاز می‌شود که یک موجود فضایی به نام منچی از سیاره‌ای به نام دوردورا به مزرعه‌ای خیالی روی کره زمین به نام آرزوها می‌آید و باعث به وجود آمدن ماجراهای بسیاری می‌شود.مریم گودرزی، تهیه‌کننده و کارگردان این مجموعه گفت: در این انیمیشن سعی شده با تاکید بر مفاهیم اخلاقی و قرار دادن مخاطب خردسال و کودک در موقعیت‌های گوناگون داستان به طور غیرمستقیم از طریق همذات‌پنداری با شخصیت‌های قصه، اثرات مخرب رفتارهای خودخواهانه را نشان و کودک را در موقعیتی قرار دهیم که با مفاهیم اخلاقی و اجتماعی به صورت ملموس ارتباط برقرار کند.

در تهیه این انیمیشن ،کاظم اخوان و نرگس گودرزی (نویسندگان) و ایمان ایمان‌نژاد و مریم گودرزی (کارگردانان) و مهرداد رئیسی (سرپرست گویندگان) همکاری کرده‌اند.

همچنین مجموعه عروسکی «بز و بزغاله» در 26 قسمت 10 دقیقه‌ای برای پخش آماده شده است. داستان‌های این مجموعه براساس نیاز کودکان طراحی شده و پیرامون مسائل آموزشی و شناخت کودکان از جهان اطرافشان تهیه شده است. علاوه بر این، این اثر رفتارهای مناسب را به کودکان در مواجهه با مشکلات می‌آموزد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر