jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۹۶۳۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۰

فرمانده انتظامی دماوند از پلمب 21 سالن و باغی که اقدام به برگزاری مهمانی مختلط و خارج از چارچوب شوونات اسلامی کرده بودند، خبر داد. سرهنگ قدسی به ایسنا گفت: با آغاز فصل تابستان بسیاری افراد تمایل دارند مهمانی‌های خود را در باغ و ویلا برگزار کنند و در شهرستان دماوند نیز به خاطر وجود ویلا و باغ‌های بسیار همواره شاهد برگزاری مراسم تولد و عروسی در این باغ‌ها هستیم.

وی با بیان این‌که برگزاری مراسم مختلط و خارج از شوونات اسلامی براساس قانون جرم محسوب می‌شود، یادآور شد: با هماهنگی‌هایی که با مقام قضایی و مجمع امور صنفی تالار و رستوران‌داران صورت گرفته است، تالارها و سالن‌هایی که جشن‌های مختلط برگزار می‌کنند، پلمب خواهند شد. قدسی با اشاره به این‌که از سال گذشته تاکنون 21 باغ، ویلا و تالارهایی که اقدام به برگزاری مراسم و جشن‌های مختلط کرده‌اند، با هماهنگی مقام قضایی پلمب شده‌اند، گفت: در این ارتباط بیش از 100 نفر از مسوولان و متصدیان و شرکت‌کنندگان این‌گونه مراسم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شده‌اند.

فرمانده انتظامی دماوند با یادآوری این‌ نکته که در بسیاری از پرونده‌ها، صاحب باغ از برگزاری این‌گونه مراسم بی‌خبر است، به صاحبان باغات توصیه کرد، از دادن کلید به دوستان و افراد ناشناس خودداری کنند؛ زیرا ممکن است این افراد به بهانه‌های مختلف، در آن مهمانی‌های مختلط برگزار کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر