jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۴۰۴۵۳   ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۳  |  ۲۱:۵۷

مدیرکل امور بهداشت و درمان سازمان مدیریت گفت : پرداخت مقداری از بودجه افزایش حقوق پرستاران به سایر کارکنان بهداشت و درمان ، سهمی از آنها کم نمی کند.


دکتر امین لو در گفتگو با ایسنا افزود: طبق آیین نامه ، بودجه 20 میلیارد تومانی ، فقط به پرستاران اختصاص نداشته و مربوط به کل کارکنان بهداشت و درمان بغیر از اعضای هیات علمی است . وی تصریح کرد: دولت براساس ماده 6 قانون نظام هماهنگ می تواند برای تمام پرسنل خود مزایایی را تصویب کند؛ لذا با این اعتبار که برای پرستاران منظور شده بود، دولت احساس کرد سایر اقشار فعال در بخش بهداشت و درمان زحمتی کمتر از پرستاران نمی کشند و دولت پیشقدم شد و موضوع را تسری داد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر