jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۹۳۹۵۴ ۱۹ فروردين ۱۳۹۰  |  ۲۱:۳۰

معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تخصیص 2 میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار جهت تعمیرات خوابگاه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی خبر داد.

دکتر فرحناز ترکستانی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که در بودجه معاونت ردیفی برای تعمیرات خوابگاه‌ها وجود ندارد، اظهار کرد: بر این اساس از اعتبار دانشجویان انصرافی سهمیه‌ای برای تعمیرات خوابگاهی در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این‌که برای سال گذشته 50 درصد این اعتبار به معاونت تخصیص یافت، تصریح کرد: ولی امسال صد درصد اعتبار دانشجویان انصرافی به معاونت دانشجویی تخصیص یافته است که این اعتبار به منظور تعمیرات خوابگاه‌ها میان دانشگاه‌های علوم پزشکی توزیع شده است.

معاون دانشجویی وزارت بهداشت با تاکید بر این‌که دانشجویانی که حین تحصیل انصراف می‌دهند باید خسارت‌هایی به وزارت بهداشت پرداخت کنند، خاطرنشان کرد: اعتبار امسال به معاونت دانشجویی در تامین هزینه تعمیرات خوابگاه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی کمک کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر