jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۹۸۱۲   ۱۵ اسفند ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۱

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: هنگام ماموریت ناوگروه اعزامی به مدیترانه از طریق کانال سوئزنیروهای رژیم صهیونیستی در دریا از نیروهای ما خواستند تا خود را معرفی کنند که با واکنش مقتدرانه ناوگروه اعزامی ارتش روبه‌رو شدند.

به گزارش فارس، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری، فرمانده نیروی دریایی ارتش روز گذشته در نشست خبری که به منظور بررسی دستاوردهای ماموریت اعزام ناوگروه ارتش به دریای مدیترانه برگزار شد، افزود: این ناوگروه دوازدهمین سری از ناوگروه‌های ارتش بود که اوایل بهمن برای انجام ماموریت یعنی برقراری خطوط ارتباطی کشورمان در خلیج عدن به این منطقه سفر کرد و تفاوت آن با ناوگروه‌های گذشته در این بود که تعدادی از دانشجویان دانشگاه دریایی امام خمینی(ره) نوشهر نیز در آن حضور داشتند فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان این‌که این ماموریت بنا بر برنامه‌ریزی قبلی صورت گرفت، تاکید کرد: این کار تاثیر بسیار بزرگی بر منطقه داشت که نشاندهنده پیشرفت جمهوری اسلامی است و هر چند دشمنان ما از این موضوع ناراحتند اما ما از ناراحتی آنها خوشحال می‌شویم. سیاری در ادامه به برخی کارشکنی‌های رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از انجام این ماموریت اشاره کرد و گفت: آنها به مصر و حتی سوریه فشار آوردند تا هماهنگی‌های لازم با ما صورت نگیرد و حتی در مسیر تهدید کردند و قصد داشتند منطقه را خطرناک نشان دهند که ما به آن توجه نکردیم.

وی گفت: حتی در دریا نیروهای رژیم صهیونیستی از ناوگروه ما خواستند تا خودشان را معرفی کنند که ناوگروه ما به آنها اعلام کرد «به شما ربطی ندارد و خفه شوید » و پس از این بدون اعتنا به درخواست رژیم صهیونیستی به مسیر خود ادامه داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر