jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۹۸۱۲ ۱۵ اسفند ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۱

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: هنگام ماموریت ناوگروه اعزامی به مدیترانه از طریق کانال سوئزنیروهای رژیم صهیونیستی در دریا از نیروهای ما خواستند تا خود را معرفی کنند که با واکنش مقتدرانه ناوگروه اعزامی ارتش روبه‌رو شدند.

به گزارش فارس، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری، فرمانده نیروی دریایی ارتش روز گذشته در نشست خبری که به منظور بررسی دستاوردهای ماموریت اعزام ناوگروه ارتش به دریای مدیترانه برگزار شد، افزود: این ناوگروه دوازدهمین سری از ناوگروه‌های ارتش بود که اوایل بهمن برای انجام ماموریت یعنی برقراری خطوط ارتباطی کشورمان در خلیج عدن به این منطقه سفر کرد و تفاوت آن با ناوگروه‌های گذشته در این بود که تعدادی از دانشجویان دانشگاه دریایی امام خمینی(ره) نوشهر نیز در آن حضور داشتند فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان این‌که این ماموریت بنا بر برنامه‌ریزی قبلی صورت گرفت، تاکید کرد: این کار تاثیر بسیار بزرگی بر منطقه داشت که نشاندهنده پیشرفت جمهوری اسلامی است و هر چند دشمنان ما از این موضوع ناراحتند اما ما از ناراحتی آنها خوشحال می‌شویم. سیاری در ادامه به برخی کارشکنی‌های رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از انجام این ماموریت اشاره کرد و گفت: آنها به مصر و حتی سوریه فشار آوردند تا هماهنگی‌های لازم با ما صورت نگیرد و حتی در مسیر تهدید کردند و قصد داشتند منطقه را خطرناک نشان دهند که ما به آن توجه نکردیم.

وی گفت: حتی در دریا نیروهای رژیم صهیونیستی از ناوگروه ما خواستند تا خودشان را معرفی کنند که ناوگروه ما به آنها اعلام کرد «به شما ربطی ندارد و خفه شوید » و پس از این بدون اعتنا به درخواست رژیم صهیونیستی به مسیر خود ادامه داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر