jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۹۴۸۳ ۱۵ اسفند ۱۳۸۹  |  ۲۳:۲۶

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه هیچ مانعی برای همکاری آموزش و پرورش با حوزه‌های علمیه وجود ندارد، گفت: البته در برخی موارد نیاز به قانون داریم که در این رابطه نیز همه باید کمک کنند تا این خلأهای موجود برطرف شود.

به گزارش مهر، حمیدرضا حاجی بابایی در گردهمایی ائمه جماعات مدارس شهر تهران که روز یکشنبه در مجتمع فرهنگی سید‌الشهدا (ع) تهران برگزار شد، با اشاره به تولید محتوای آموزشی و درسی افزود: امروز تمام زیرساخت‌های توسعه فناوری در آموزش و پرورش در دست آماده‌سازی است اما نیاز داریم که افرادی محتوا را در اختیار ما قرار دهند که در این رابطه نیز زمینه همکاری با حوزه‌های علمیه فراهم شده است.

وزیر آموزش و پرورش افزود: در حال حاضر یک هزار و 50 عنوان کتاب در دست چاپ قرار دارد بنابراین از حوزه‌های علمیه هرکس برنامه‌‌ای برای محتوای این آثار دارد می‌تواند به میدان بیاید به گونه‌ای که آثار و محتواهای درسی روز به روز بیشتر با مبانی دینی منطبق باشد.

وی تاکید کرد: اگر بتوانیم آموزش و پرورش را یک گام به ولایت و آموزه‌های دینی نزدیک‌تر کنیم، این به معنی رشد و موفقیت ماست و در غیر این صورت هیچ معنایی جز شکست نخواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر