jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۳۸۷۱۴۱ ۰۴ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۱:۵۹

نکونام در گفتگو با جام جم آنلاین خبر داد

یکشنبه قرائت گزارش مجلس درباره غائله 25 بهمن

رئیس هیئت رسیدگی مجلس به غائله 25 بهمن گفت: گزارش نهایی این هیأت امروز تحویل هیأت رئیسه مجلس شد و گزارش مذکور یکشنبه هفته آینده در صحن مجلس قرائت خواهد شد.

ابراهیم نکونام نماینده گلپایگان در مجلس در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین با اشاره به نهایی شدن گزارش رئیس هیئت رسیدگی مجلس به غائله 25 بهمن ، گفت: این گزارش امروز تحویل هیأت رئیسه مجلس شد و قرار است تا در جلسه یکشنبه هفته  آینده مجلس قرائت شود.

وی درخصوص محتوای این گزاش تنها به این جمله اشاره کرد که در این گزارش پیشنهادهایی درخصوص برخورد با مسببان غائله 25 بهمن مطرح شده است.

پس از غائله 25 بهمن و ایجاد اغتشاش و آشوب در نقاط پراکنده‌ای از تهران ، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از روسای کمیسیون های فرهنگی ، حقوقی و قضایی، اصل 90 و شوراها و امور داخلی خواست تا ضمن بررسی این غائله گزارشی را در این رابطه تهیه کنند که هیأت مذکور گزارش خود را نهایی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر