jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۶۷۵۸ ۰۲ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۶:۲۷

کنکوری ها تا چهارشنبه فرصت دارند

ثبت‌نام مجدد برای داوطلبان آزمون دکتری

کلیه داوطلبانی که در تاریخ مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون ورودی دوره دکتری سال 1390 نشده‌اند، می‌توانند با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام تا 4 اسفندماه نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

به گزارش مهر، ثبت نام این داوطلبان از طریق سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی www.sanjesh.org انجام می شود.

با توجه به تغییرات مربوط به افزایش ظرفیت، اصلاحات انجام شده درخصوص رشته‌های امتحانی و عناوین رشته‌ های مرتبط و همچنین حذف برخی کدرشته ‌محل ها توسط دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرنده دانشجو به کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون توصیه می‌شود پس از مطالعه دقیق مطالب این اطلاعیه با مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات تقاضانامه ثبت‌نامی، اصلاحات لازم را در تقاضانامه خود انجام دهند.

با توجه به تعداد متقاضیان شرکت در آزمون مذکور و به منظور رفاه حال داوطلبان مقرر شده است آزمون در کلیه مراکز استان ها به صورت همزمان برگزار شود. با عنایت به اینکه محل آزمون داوطلبان بر اساس استان محل اقامت مندرج در بند 34 تقاضانامه ثبت نامی تعیین خواهد شد لذا ضرورت دارد آن دسته از داوطلبانیکه خواستار تغییر حوزه امتحانی و یا به عبارتی تغییر استان محل اقامت خود می باشند، براساس برنامه زمانی تا 4 اسفندماه با مراجعه به سایت این سازمان و وارد کردن اطلاعات درخواستی نسبت به مشاهده اطلاعات ثبت نامی و در صورت نیاز اصلاح اطلاعات مذکور از جمله استان محل اقامت برای تعیین حوزه امتحانی برابر دستورالعمل مربوط اقدام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر