jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۵۹۲۱ ۲۵ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۰:۱۰

قضات دادگاه کیفری برای 4 متهم متجاوز حکم 14 بار اعدام و 82 سال زندان صادر کردند. به گزارش جام‌جم، اعضای این باند مخوف با ربودن 5 زن و دختر جوان آنها را پس از آزار و اذیت با چاقو مجروح ‌کرده بودند که پس از شکایت یک زن جوان در پاکدشت دستگیر شدند و مشخص شد یک نفر از زنان در پی مقاومت از سوی این باند تبهکاری به قتل رسیده است.

با اعتراف اعضای این باند، پرونده آنها با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری ارسال شد و متهمان پس از محاکمه در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران به 14 بار اعدام و 82 سال زندان محکوم شدند. حکم صادره برای تایید به دیوان عالی کشور ارسال شده است .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر