jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۴۴۴۲ ۲۰ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۳:۵۳

سازمان سنجش آموزش کشور فارغ التحصیلی داوطلبان تا 30 بهمن ماه 89 را شرط شرکت در دوره های 90-89 مجازی کنکور کارشناسی ارشد 90 اعلام کرد.

به گزارش مهر، در خصوص اعلام رشته های تحصیلی دوره های مجازی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور برای نیمسال دوم سال تحصیلی 90-1389 منحصرا داوطلبانی می توانند در این مرحله ثبت نام و شرکت کنند که حداکثر تا تاریخ 30 بهمن 89 در دوره کارشناسی فارغ التحصیل شده باشند.

براساس اعلام سازمان سنجش ، چنانچه داوطلب و یا داوطلبانی تا تاریخ ذکر شده در دوره کارشناسی فارغ التحصیل نشوند، مجاز به ثبت نام و شرکت در این مرحله نخواهند بود و در صورت قبولی، مطابق ضوابط  با آنها رفتار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر