jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۴۰۹۸   ۱۶ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۸

مشاور معاون نیروی انسانی و جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام شرایط استفاده از معافیت سربازان متاهل دارای همسر معلول، در عین حال اظهارکرد: معافیت به افرادی که همسرشان پیش از ازدواج دارای معلولیت باشد، تعلق نمی‌گیرد. سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره معافیت سربازان متاهل که دارای همسر معلول هستند، اظهار کرد: افرادی که پس از ازدواج همسرشان دچار معلولیت شده باشد، از خدمت سربازی معاف می‌شوند، اما این معافیت به افرادی که همسرشان پیش از ازدواج دارای معلولیت باشد، تعلق نمی‌گیرد، چون ممکن است افرادی از این طریق سوءاستفاده کنند.

وی افزود: در خانواده‌ای که پدر یا مادر معلول وجود داشته باشد، یکی از فرزندانشان معاف می‌شود.به گفته مشاور معاون نیروی انسانی و جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، اگر در خانواده‌ای 2 فرزند (خواهر یا برادر) معلول باشند، یکی از پسران خانواده‌ از خدمت سربازی معاف می‌شود.

سردار کمالی تصریح کرد: هر نوع معلولیتی برای استفاده از معافیت مد نظر نیست، بلکه میزان معلولیت در یک دستورالعمل به سازمان بهزیستی اعلام شده است و وضعیت افراد با توجه به این دستورالعمل تطبیق داده می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر