jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۳۲۹۲ ۱۱ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۳

عضو انجمن تولیدکنندگان مخازن سی.ان.جی ایران با تأکید بر ضرورت تولید این نوع مخازن در کشور، گفت: در صورت گازسوز شدن 60 درصد از خودروهای کشور، سالانه حدود 9 میلیارد دلار صرفه‌جویی ارزی صورت می‌گیرد. به گزارش فارس، مجتبی شیرالی در یک نشست خبری افزود: در حال حاضر قیمت گاز سی.ان.جی 62 درصد ارزان‌تر از بنزین است و در صورت رسیدن قیمت بنزین به قیمت فوب خلیج فارس در سال‌های آینده، این فاصله قیمتی بیشتر خواهد شد.

وی تصریح کرد:‌ براساس گزارش سازمان امنیت جهانی آمریکا، پاشنه آشیل ایران واردات بنزین است که با استفاده از گاز سی.ان.جی در خودروها توانسته تحریم‌ها را خنثی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر