jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۰۴۳۵   ۲۶ دی ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۳

مرحله دوم طرح تشدید کنترل و بازرسی نصب برچسب قیمت کالا و خدمات، از سوی بازرسی و نظارت اصناف کشور از اوایل بهمن ماه امسال آغاز خواهد شد. به گزارش روابط عمومی شورای اصناف کشور، بازرسی و نظارت اصناف با هدف کنترل و نظارت دقیق و ساماندهی نصب برچسب قیمت‌ها در واحدهای صنفی، مرحله دوم طرح تشدید بازرسی و نظارت را در سراسرکشور از اول بهمن ماه امسال آغاز خواهد کرد.

براساس گزارش بازرسی و نظارت شورای اصناف کشور در گام دوم تشدید بازرسی‌ها هر واحد صنفی که اقدام به نصب برچسب قیمت کالاها نکرده باشد، ضمن برخورد قانونی از ادامه فعالیت آن واحد صنفی جلوگیری خواهد شد.

همچنین با توجه به این‌که اطلاع‌رسانی‌های لازم و کافی برای واحدهای صنفی در زمینه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان صورت گرفته است، در صورتی که بازرسی و نظارت اصناف با هرگونه تخلف از جمله عدم نصب برچسب قیمت، عدم ارائه فاکتور فروش کالا و خدمات، گران‌فروشی، کم‌فروشی، افزایش قیمت بدون مجوز، کاهش حجم یا وزن کالا و عرضه کالای قاچاق مواجه شود، ضمن برخورد قانونی و تشکیل پرونده، متخلفان به تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر