jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۷۳۹۷۸   ۳۰ آذر ۱۳۸۹  |  ۱۵:۰۹

در هشتمین دوره جشنواره کتاب های آموزشی رشد که همه ساله از طرف دفتر انتشارات کمک آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار می شود انتشارت فاطمی نیز حضور داشت.

این مراسم در روز 29 آذر ماه سال 1389 در مرکز آفرینش های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار شد.

در این مراسم از انتشارات فاطمی به خاطر انتشار مجموعه کتاب های مفاهیم پایه در علوم تجربی تقدیر به عمل آمد. لازم به ذکر است این مجموعه در بیست و هفتمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران (بهمن 1388) نیز به عنوان کتاب برگزیده در حوزه علوم بخش کودک و نوجوان معرفی شد.

در این مراسم مجموعه کتاب کار و راهنمای مطالعه دانش آموز عربی راهنمایی (سالهای اول، دوم و سوم) تألیف آقایان عیسی متقی زاده و علی چراغی به عنوان کتاب برگزیده معرفی شدند.

همچنین از کتاب های کار و مطالعه دانش آموز ریاضی راهنمایی (سالهای  اول، دوم و سوم) تألیف خانم ها زهره پندی، زهره دانایی کجاوی، نیوشا حکمی و آقای سید حامد وزیری هامانه تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر