jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۵۲۵۳۲   ۲۱ شهريور ۱۳۸۹  |  ۱۹:۵۶

برای نخستین بار در کشور

معلمان دارای سوگند نامه می شوند

منشور اخلاقی و سوگند نامه معلمان به صورت نمادین طی مراسمی 24 شهریورماه جاری در تالار وزارت کشور با حضور وزیر آموزش و پرورش قرائت می شود.

اسدالله اسدی گرمارودی ، رییس مرکز آموزش نیروی انسانی ، آمار و فناوری وزارت آموزش و پرورش با اعلام این خبر گفت: مراسم قرائت سوگند نامه معلمان نیز در سایر استان های کشور برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به آغاز برگزاری دوره های آموزش بدو ورود پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرهنگیان، افزود: دوره های آموزش بدو ورود آزمون استخدامی 40 هزار فرهنگی آموزش و پرورش آغاز شد و تا پایان شهریورماه به اتمام می رسد.

اسدی گرمارودی اضافه کرد: برخی از استان ها از 13 شهریورماه این دوره های آموزشی را برگزار کرده اند.

رییس مرکز آموزش نیروی انسانی ، آمار و فناوری وزارت آموزش و پرورش گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری این دوره های آموزشی از طریق مراکز استاندارد آموزش نیروی انسانی و متناسب با استانداردهای فضا ، تجهیزات و همچنین انتخاب اساتید برجسته و ماهر در 31 استان کشور به صورت متمرکز استانی و شبانه روزی انجام شده است.

وی افزود: در دوره های بدو استخدام وزارت آموزش و پرورش، دروس تخصصی و مهمی از جمله روش ها و فنون تدریس ، اندازه گیری و سنجش پیشرفت تحصیلی، طراحی و تولید کاربرد مواد آموزشی و مبانی تربیت اسلامی تدریس خواهد شد.

اسدی گرمارودی با اشاره به اینکه میانگین آموزش های بدو ورود آزمون استخدامی آموزش و پرورش 280 ساعت است، گفت: علاوه بر این کلاس های ضمن خدمت، در طول سال تحصیلی، کلاس های ضمن خدمت دیگری در روزهای پنجشنبه و جمعه ویژه این دسته از فرهنگیان برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر