jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۵۱۲۲۳   ۱۳ شهريور ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۸

در آخرین جلسه هیات حل اختلاف شوراها در خوزستان، که به ریاست استاندار خوزستان تشکیل شده است، 5 عضو از اعضای شورای اسلامی شهر اهواز به طور دائمی سلب عضویت شده‌اند. این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که دلایل برکناری این اعضا هنوز مشخص نشده است اما ظاهرا دلیل این اقدام اختلاف پرحاشیه بر سر تعیین شهردار این شهر بوده است.

به گزارش مهر، پس از رای شورای شهر اهواز به برکناری سومین شهردار در عمر سه ساله این شورا، حاشیه‌های فراوانی در شورای این شهر به وجود آمد.

در پی این اختلافات جلسات علنی شورای شهر اهوازبشدت کم می‌شود و در نهایت، این مسائل سبب سلب عضویت 5 نفر از اعضای شورای شهر می‌شود.

عبدالعزیز فدعمی، فرماندار شهرستان اهواز دلایل این اقدام را ذکر نکرده و تنها در گفتگو با خبرگزاری‌ها ادعا کرده است: با توجه به مستندات موجود، برخی اعضای شورای اسلامی شهر اهواز در انجام وظایف قانونی خود مرتکب تخلفاتی شده‌اند و همچنین عملکردی فراتر از قانون داشته‌اند.حمید حسن زاده، رمضان منجزی، داریوش ممبینی، آرزو آبادی و قاسم حمادی از عضویت در شورای اسلامی شهر اهواز برکنار شده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر