jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۳۹۲۴۸   ۲۰ تير ۱۳۸۹  |  ۱۲:۰۴

تیم ملی شمشیربازی کشورمان مدال برنز خود در پیکارهای آسیایی را قطعی کرد و برای دستیابی به مدال نقره این رقابت‌ها به مصاف تیم چین می رود.

به گزارش مهر ، نمایندگان تیم ملی شمشیربازی ایران در رقابت‌های اسلحه سابر شامل؛ مجتبی عابدینی، پرویز درویشی، حمید رضا طاهرخانی و امین قربانی پس از پیروزی 45 بر 29 مقابل تیم فیلیپین در دور مقدماتی، امروز در مرحله حذفی مقابل تیم قدرتمند قزاقستان صف آرایی کردند.

ملی پوشان کشورمان در این مرحله مقابل تیم قدرتمند قزاقستان که از شمشیربازان روسی در ترکیب خود سود می برد، رقابت نزدیک و پایاپایی را به نمایش گذاشتند و در پایان موفق شدند با نتیجه 45 بر 41 حریف قدرتمند خود را با شکست روبه‌رو کنند.

تیم کشورمان با کسب این دو پیروزی ، مدال برنز خود را در رقابت‌های قهرمانی آسیا مسجل کرد و عصر امروز برای کسب مدال نقره این مسابقات مقابل تیم چین صف آرایی خواهد کرد.

مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا از 16 تیرماه در کره جنوبی آغاز شده و تا 22 تیرماه ادامه خواهد داشت.

تیم ملی شمشیربازی کشورمان با هشت ورزشکار زن و مرد در دو اسلحه سابر و اپه شامل؛ پرویزدرویشی، مجتبی عابدینی، امین قربانی و حمیدرضا طاهرخانی ، مهسا پور رحمتی، اعظم بختی، وحیده نادعلی و عطیه شفیعی در این رقابت‌ها شرکت کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر