تاریخ و چگونگی مشاهده و اصلاح سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون رشته های غیرپزشکی و علوم پزشکی سال 89 دانشگاه آزاد اسلامی از سوی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام شد.
کد خبر: ۳۳۵۳۱۵

به گزارش مهر، بر اساس اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد، نمرات کتبی امتحانات نهایی سال سوم دبیرستان (دیپلم) برای دیپلمه‌های نظام جدید یکی از سال‌های 84 تا 88 یکی از رشته‌های ریاضی، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و یا علوم و معارف اسلامی که توسط وزارت آموزش و پرورش به مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تحویل شده از تاریخ 1 تا 10 تیرماه بر روی پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به آدرس www.azmoon.org  برای مشاهده داوطلبان قرار داده خواهد شد.

طبق اطلاعیه مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان می‌توانند با در اختیار داشتن اطلاعات مربوط به کارت اعتباری ثبت‌نام و یا شماره پرونده و کد رهگیری خود اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی خود را مشاهده کنند.

داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت بین نمرات دروس، سال اخذ نمره و مندرجات کارنامه فارغ‌التحصیلی خود لازم است تا فرم اطلاعات و سوابق تحصیلی بر روی پایگاه نسخه چاپی را تهیه و پس از درج اطلاعات صحیح و با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر، فرم چاپ شده و اصل و کپی کارنامه فارغ‌التحصیلی به منطقه آموزش و پرورش محل تحصیل خود مراجعه و نسبت به تحویل مدارک اقدام و رسید دریافت کنند.

طبق این اطلاعیه، داوطلبانی که سوابق تحصیلی آنها توسط آموزش و پرورش به مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تحویل نشده است و طبق ماده 37 مندرج در دفترچه راهنمای آزمون مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند در صورت نقص و یا مغایرت در اطلاعات فردی لازم است از طریق پایگاه نسبت به اصلاح آن اقدام و در غیر این صورت با تهیه نسخه چاپی از اطلاعات خود با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و اصل کپی کارنامه فارغ‌التحصیلی به منطقه آموزش و پرورش محل تحصیل خود مراجعه کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها