jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۳۴۸۴۸ ۲۶ خرداد ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۰

رسانه‌های مصری اعلام کردند دولت این کشور با ورود نمایندگان مجلس ایران به نوار غزه از گذرگاه رفح موافقت کرده است.به گزارش فارس، پس از بررسی‌های انجام شده جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با حافظ منافع مصر در ایران، قرار شد 4 نماینده مجلس امروز یا فردا عازم غزه شوند.محمود احمدی‌بیغش نماینده شازند، پرویز سروری نماینده تهران، شبیب جویجری نماینده اهواز و عوض حیدرپور نماینده شهرضا، 4 نماینده‌ای هستند که علی‌ لاریجانی، رئیس مجلس با سفر آنها به غزه موافقت کرده است.حدود 200 نماینده مجلس برای اعزام به غزه داوطلب شده بودند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر