نخستین همایش تنوع زیستی پرندگان کلانشهر تهران به مناسبت سال جهانی تنوع زیستی از 18 تا 21 خرداد در محل موزه هفت چنار منطقه 10 برپا شده است.
کد خبر: ۳۳۳۰۷۰

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر نواییان مدیر موزه آثار طبیعی و حیات وحش هفت چنار با اعلام این خبر گفت: با همکاری ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهر تهران و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 10 اولین همایش تنوع زیستی پرندگان با حضور مسئولان محیط زیست مناطق 22 گانه، اساتید دانشگاهی و کارشناسان محیط زیست نواحی در حال برگزاری است.

وی با اشاره به محورهای همایش تصریح کرد: مباحثی از قبیل پرنده‌نگری ،تاثیر شهرنشینی بر تنوع زیستی پرندگان، عکاسی از طبیعت و پرندگان، چگونگی جذب پرندگان به محیطهای شهری در این همایش مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

مدیر موزه هفت چنار از برگزاری آموزش رایگان تاکسیدرمی خبر داد و خاطرنشان کرد:‌ علاقمندان زیادی از اقصی نقاط کشور برای شرکت در همایش و فراگیری روش تاکسیدرمی که برای اولین بار در کشور اجرا و گواهینامه معتبر اداره کل تشکیلات تهران به آن اختصاص می‌یابد شرکت کرده‌اند.

دکتر نواییان افزود: در روز 18 خرداد مدعوین ضمن بازدید رایگان از موزه و نمایشگاه در مسابقه طراحی و نقاشی از پرندگان کلانشهر تهران شرکت کردند و به برگزیدگان تندیس زرین و سکه اهدا شد.

موزه حیات وحش و آثار طبیعی هفت چنار واقع در میدان بریانک پذیرای عموم مردم برای شرکت در همایش است و علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 55738745 تماس حاصل کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها