jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۳۳۰۲۳ ۱۷ خرداد ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۳

رئیس شورای رقابت، انتقال تنظیم بازار از وزارتخانه‌ ارتباطات و فناوری اطلاعات به این شورا را از برنامه‌های آن خواند.جمشید پژویان در گفتگو با ایرنا، افزود: شورای رقابت در ماه‌های اخیر شکایات زیادی از سوی شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت پرسرعت (pap) دریافت کرده است. وی با بیان آن‌که ‌این شرکت‌ها معتقدند شرکت مخابرات پس از خصوصی شدن اقداماتی را در جهت خروج آنها از بازار انجام داده است، تصریح کرد: شرکت مخابرات اقدام به احداث هزاران پورت جدید در کشور کرده که این امر مشکلاتی را برای شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت پرسرعت ایجاد می‌کند.

پژویان اظهار کرد: از طرفی نیز شرکت مخابرات با ایجاد تغییراتی در قیمت‌ها برای مصرف‌کنندگان، مشکلات این شرکت‌ها را مضاعف کرده است.وی ادامه داد: شورای رقابت معتقد است این مجموعه مشکلات نیازمند دخالت شوراست به نحوی که باید قیمت‌ها را کنترل و مهار کرد.پژویان تصریح کرد: زمانی که شورای رقابت قیمت‌گذاری‌ها در این بخش را تحت کنترل گرفت در زمینه روش قیمت‌گذاری و قیمت‌ها تصمیم‌هایی را اتخاذ خواهد کرد و در سایت شورا قرار خواهد داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر