jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۷۸۴۲   ۲۵ اسفند ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این‌که قصد ما این نیست که در مقابل تجاوز خارجی فقط دفاع کنیم، گفت: اگر خطایی از سوی دشمن سر بزند، پیروزی ما و شکست دشمن حتمی است. به گزارش فارس، امیرسرلشکر عطاءالله صالحی در مراسم دانش آموختگی دانشکده فرماندهی و ستاد ارتش گفت: ما تنها آماده دفاع نیستیم، بلکه به جایی رسیده‌ایم که اطمینان کامل از پیروزی داریم و دشمن نیز این مطلب را بخوبی احساس کرده است. وی افزود: آموزه‌هایی که ما به آن رسیده‌ایم، هشداری جدی برای بیگانگان است و آنها باید بدانند ما نه فقط در دفاع از سرزمین، بلکه در دفاع از آرمان انقلاب و اسلام و دفاع از تمام مسلمانان مظلوم ایستاده‌ایم.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر