jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۱۷۴۷۳   ۲۵ اسفند ۱۳۸۸  |  ۲۰:۲۱

رئیس ستاد خبری سازمان آتش نشانی تهران گفت: شمار حوادث ناشی از مراسم چهارشنبه سوری در نقاط مختلف کلانشهر تهران تا ساعت 19 و 45 دقیقه امروز 66 مورد اعلام شد که بدون هر گونه تلفات جانی تنها سه آسیب دیده در بر داشت.

جمشید شفیعی در گفتگو با مهر با اشاره به حوادثی که تا ساعت 19 و 45 دقیقه شامگاه امروز در نقاط مختلف کلانشهر تهران رخ داده اظهار داشت: تا این لحظه  66 مورد حادثه گزارش شده که به غیر از سه آسیب دیده هیچگونه تلفات جانی در بر نداشته است.

وی افزود: از این تعداد یک مورد انفجار ترقه، 17 مورد آتش‌سوزی در فضای سبز، 15 مورد آتش‌سوزی سطل زباله، 10 مورد آتش‌سوزی ضایعات، 16 مورد آتش‌سوزی در حیاط منازل مسکونی، دو مورد نزدیک یک فروشگاه و پنج مورد وسیله نقلیه گزارش شده که مامورین آتش نشانی به سرعت در محل حاضر شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر