jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۷۳۸۸   ۲۳ اسفند ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

وزیر آموزش و پرورش گفت، اجرای نظام جدید‌ آموزش و پرورش از مهر ماه 89 آغاز می‌شود و دانش‌آموزان وارد دوره 6 ساله اول خواهند شد. به گزارش ایسنا، حاجی‌بابایی در جمع فرهنگیان استان هرمزگان در محل کانون فرهنگی غدیرشهر بندرعباس اعلام کرد: آموزش و پرورش حرف اول را در هر کشور توسعه یافته می‌زند و با تلاش و کوشش من و شما این مساله در کشور ثابت می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: با حذف هزینه‌های زائد تمام امکانات به سمت مدرسه می‌رود و در خدمت معلمان قرار می‌گیرد.وی با تاکید براهمیت مدیریت علمی افزود: بخش عمده مشکلات آموزش و پرورش با مدیریت صحیح قابل حل است.

حاجی‌بابایی ادامه داد: آموزش و پرورش باید از منظم‌ترین و مرتب‌ترین وزارتخانه‌ها از حیث آمار، نیروی انسانی و فضای آموزشی باشد که دیگران با نگاه به آن فعالیت‌های خود را تنظیم کنند.وزیر آموزش و پرورش از تدوین کتابی با عنوان «مدرسه‌ای‌که دوست دارم» خبر داد و از همه خواست، ویژگی‌های مدرسه دوست داشتنی دانش‌آموزان را اعلام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر