jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۵۵۵۴   ۱۴ اسفند ۱۳۸۸  |  ۲۳:۱۷

فرماندار بوشهر از راه اندازی تور نوروزی به جزیره خارگ به عنوان بزرگترین پایانه صادراتی نفت کشور در ایام عید نوروز خبر داد.

به گزارش مهر، جعفر پورکبگانی پیش از ظهر جمعه در نشست ستاد تسهیلات سفر شهرستان بوشهر افزود: راه اندازی تور یاد شده منوط به برطرف شدن برخی نواقصات است که در صورت برطرف شدن سریعاً این تور جهت بازدید از جاذبه های گردشگری این جزیره راه اندازی خواهد شد.

وی اظهار داشت: جزیره خارگ علاوه بر داشتن جاذبه های صنعتی صادارات در بخش نفت از آب وهوای خوب و جاذبه های طبیعی مناسبی برای مسافران نوروزی برخوردار است.

فرماندار بوشهر با تاکید بر هماهنگی بین دستگاه ‌های اجرایی استان جهت فراهم آوردن امکانات موجود جهت پذیرایی از مسافران نوروزی، گفت: با توجه به پیش‌ بینی و حجم بسیار بالای مسافران نوروزی به شهرستان بوشهر، دستگاه ‌های اجرایی و خدماتی با برنامه ‌ریزی مناسب از سوی ستاد تسهیلات سفر شهرستان نسبت به ارائه خدمات مطلوب به هموطنان اقدام کنند.

پورکبگانی افزود: هرساله مسافران زیادی از سراسر کشور به بوشهر سفر کرده و از مناطق دیدنی آن بازدید می‌ کنند، لذا مسئولان استان نیز باید با برنامه ‌ریزی مناسب زمینه میزبانی مطلوب از هموطنان را فراهم کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر