jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۴۶۷۰   ۰۸ اسفند ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۰

گروه حوادث: قاچاقچی حرفه‌ای که قصد داشت علاوه بر قاچاق محموله مواد مخدر، اشیای عتیقه هزار ساله را بفروشد، دستگیر شد. به گزارش «جام‌جم»، هفته گذشته ماموران اداره مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان اطلاع پیدا کردند یک قاچاقچی مواد مخدر قصد دارد با فروش یک محموله اشیای عتیقه و قدیمی، آنها را از کشور خارج کند.

بر همین اساس ماموران تحقیقاتشان را آغاز کردند و سرانجام پی بردند موضوع صحت دارد و مرد قاچاقچی قصد دارد بزودی با خریدار اشیای عتیقه ملاقات و با وی معامله کند.

ماموران اداره مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با هماهنگی قضایی، چهارشنبه گذشته به خانه این متهم اعزام شدند و پس از محاصره آن، او را قبل از خارج شدن از منزل دستگیر کردند. در بازرسی از منزل وی با کشف مقادیری مواد مخدرو 2 مجسمه حیوان، یک ظرف سفالی و تعدادی ظروف فلزی و پیکان‌های مفرغی کشف و ضبط شد. کارشناسان میراث فرهنگی اعلا‌م کردند برخی ازاین اشیا قدمت چند هزار ساله دارند که از حفاری غیرمجاز جیرفت به دست آمده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر