jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۲۷۵۹   ۲۸ بهمن ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

گروه جامعه: معاون ترافیک شهردار تهران گفت: خبرنگاران می‌توانند برای ثبت‌نام یا ارائه مدارک خود از روز شنبه اول اسفند به دفتری که در معاونت حمل و نقل و ترافیک برای سهولت مراحل دریافت آرم طرح ترافیک این گروه ایجاد شده، مراجعه کنند. به گزارش ایسنا، تشکری هاشمی با بیان این مطلب افزود: خبرنگاران هنگام مراجعه باید به صورت فردی یا گروهی از رسانه خود معرفی نامه همراه داشته باشند و در صورت عدم ارائه معرفی‌نامه از رسانه‌ای خاص، خبرنگاران برای احراز هویت خود باید مستندات و مدارک کافی همراه داشته باشند تا خبرنگار بودنشان کاملا اثبات و نسبت به درخواست آنان اقدام شود.

وی تصریح کرد: دفتری که در معاونت حمل و نقل و ترافیک برای ثبت‌نام و دریافت مدارک و درخواست‌های خبرنگاران ایجاد شده تنها به درخواست این گروه رسیدگی می‌کند و فقط خبرنگاران می‌توانند به این محل مراجعه کنند. وی افزود: با توجه به این‌که نهادی برای تحت پوشش قرار دادن همه خبرنگاران وجود ندارد خبرنگاران علاوه بر مدارک مورد نیاز برای دریافت مجوز طرح ترافیک باید مدارکی را برای احراز هویتشان ارائه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر