jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۰۲۵۹   ۱۲ بهمن ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

گروه ورزش: در شرایطی که طرح خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس، بارها به بن‌بست خورده و خیلی‌ها نیز از آن قطع امید کرده‌اند، امیررضا واعظی آشتیانی از طرح قشنگ و اثرگذار خود برای خصوصی شدن این 2 باشگاه خبر می‌دهد. حتما اطلاع دارید که روز گذشته مدیرعامل استقلال از سوی علی سعیدلو، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی ماموریت یافت با تشکیل کارگروهی فنی و تخصصی راهکارهای واگذاری 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس را به بخش خصوصی بررسی و برای تصویب نهایی ارائه کند.

واعظی‌آشتیانی دراین‌باره به «جام‌جم» گفت: وقتی راهکارم را برای خصوصی شدن 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس با سعیدلو، رئیس سازمان در میان گذاشتم، از آن استقبال کرد و قرار شد با تشکیل کارگروه لازم در این ارتباط و با حضور کارشناسانی از سازمان ورزش و خارج از آن، موضوع را در دستور کار قرار دهیم و اوایل اسفندماه، طرح نهایی شده را برای اتخاذ تصمیم به رئیس سازمان تربیت بدنی ارائه کنیم.مدیرعامل استقلال که مدیری باتجربه در عرصه صنعت و کار اقتصادی به حساب می‌آید، اضافه کرد: در این طرح، هیچ نیازی نخواهد بود که سهام 2 باشگاه برای خصوصی‌سازی در بورس و فرابورس ارائه شده و سازمان خصوصی‌سازی پایش به ماجرا باز شود. بی‌شک با بررسی تمام جوانب قضیه، شرایطی فراهم خواهیم آورد تا بخش خصوصی به سرمایه‌گذاری کلان در استقلال و پرسپولیس راغب شود و بدین‌وسیله شرایطی فراهم می‌کنیم تا این 2 باشگاه به لحاظ مالی خودکفا شده و از ظرفیت‌های خود به بهترین شکل بهره‌برداری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر