jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۹۵۲۸۲   ۲۷ آبان ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۰

رویترز نگهبانان زندانی در آمریکا که یکی از زندانیان آن با استفاده از دمپایی خود توانسته در سلولش را باز کرده و بگریزد به خاطر این کار عجیب او مورد مواخذه قرار گرفته‌اند.

این زندانی که دینت گولستون 20 ساله است و صبح روز بعد از فرارش دوباره دستگیر شده در جورجیا آمریکا توانسته به راحتی با استفاده از دمپایی خود از سلولش فرار کند و اتهام فرار از زندان را نیز به اتهامات دزدی مسلحانه خود اضافه کند.در حالی که این زندانی دوباره به خاطر فرارش راهی دادگاه شده رئیس زندان کارمندانش را به خاطر بی توجهی در نگهداری از زندانیان مورد مواخذه قرار داده و عنوان کرده است که آنها باید متوجه ساعت‌ها تلاش این زندانی جوان برای بازکردن در با استفاده از دمپاییاش می‌شدند.

گولستون هیچ توضیحی در مورد این‌که چطور توانسته این حرکت عجیب و موفقیت آمیز را انجام دهد نداده و حاضر به بازگویی این روش نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر