jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۹۳۴۷۴   ۲۲ آبان ۱۳۸۸  |  ۱۷:۳۸

معاون سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح جزئیات برگزاری آزمون مدرک معادل کارشناسی ارشد سال 1388 گفت: کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه 26 آبان ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

حسین توکلی در گفتگو با مهر افزود: ثبت نام دومین آزمون دارندگان مدرک معادل کارشناسی ارشد سال 1388 از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش در روز 26 شهریور ماه پایان پذیرفته است و پنج هزار و 126 نفر در آن ثبت نام کردند از این تعداد 882 نفر زن و 4 هزار و 244 نفر مرد بوده اند.

وی اظهار داشت: داوطلبان شرکت کننده ضرورت دارد بر اساس برنامه زمانی از روز سه شنبه 26 آبان ماه تا روز پنجشنبه 28 آبان ماه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و پس از مشاهده کارت ورود به جلسه نسبت به پرینت از آن اقدام کنند.

معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در ذیل کارت ورود به جلسه هر داوطلب آدرس حوزه امتحانی درج شده است و برگه راهنمای شرکت در آزمون نیز همزمان بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود که به کلیه داوطلبان توصیه می شود نسبت به مطالعه آن و در صورت ضرورت پرینت از آن اقدام کنند.

وی اظهار داشت: این آزمون در 128 کد رشته امتحانی و در 5 گروه آموزشی شامل گروههای فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، کشاورزی و منابع طبیعی و هنر بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده در روز جمعه 29 آبان ماه منحصرا در شهرستان تهران برگزار می شود.

توکلی گفت: داوطلبان هر یک از کد رشته های امتحانی گروههای آموزشی مختلف به سئوالات رشته امتحانی مربوط در مدت زمان پیش بینی شده پاسخ می دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر