jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۹۳۰۷۴   ۱۸ آبان ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

گروه جامعه: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با اشاره به پروژه مسکن ایثار کرج گفت: ایثارگران متقاضی مسکن می‌توانند برای فاز سوم این پروژه که در حال ثبت‌نام است به این نهاد مراجعه کنند. ابوالقاسم بابائیان بااعلام این خبر به ایرنا گفت: جانبازان 25 درصد به بالا که فاقد مسکن هستند و از خدمات دولتی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و سازمان مسکن و شهرسازی استان تهران نیز استفاده نکرده‌اند، می‌توانند در این پروژه ثبت‌نام کنند.

وی تاکید کرد: ثبت‌نام فاز سوم این پروژه فقط به ایثارگران واجد شرایط تعلق می‌گیرد.

بابائیان با اشاره به این‌که ثبت‌نام این پروژه از سال گذشته آغاز شده و اکنون نیز ادامه دارد، اضافه کرد: مرحله اول فاز سوم در حال عضو گیری است و تاکنون نیز 40 درصد از فاز اجرایی خود را پشت سر گذاشته و مرحله دوم پس از اتمام پروژه مرحله اول شروع خواهد شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ خاطرنشان کرد: احداث پروژه ایثار کرج از سال 1383 در 3 فاز با ظرفیت بیش از 1300 واحد و در 11 هکتار شروع شد.

بابائیان گفت: این پروژه در 2 فاز ابتدایی خود با 557 واحد به طور کامل احداث و به ایثارگران واگذار شد و اکنون در مرحله تهیه و انتقال اسناد مالکیت است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر