jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۹۲۱۹۳   ۱۴ آبان ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه حوادث: 2 سارق سابقه‌دار که در پی آزادی از زندان، با یک دستگاه اتوبوس در شرق تهران تردد می‌کردند و لوازم داخل خودروهای کمپرسی و کامیون را به سرقت می‌‌بردند، با تعقیب و گریز پلیس آگاهی دستگیر شدند. سرهنگ رهبریان، رئیس اداره 20 آگاهی تهران با اشاره به دستگیری این دو متهم گفت: ساعت 30/2 بامداد دهم آبان‌ماه، ماموران انتظامی پایتخت، هنگام گشتزنی حوالی مسعودیه متوجه یک دستگاه اتوبوس شدند در حالی که سرنشینان یک دستگاه خودروی پژو در تعقیب آن بودند و فریاد می‌زدند، سرنشینان آن خودرو دزد هستند.

ماموران نیز به موضوع مشکوک شدند و اتوبوس را تعقیب کردند و با اخطارهای پی‌درپی از راننده خواستند خودرو را در حاشیه اتوبان متوقف کند، ولی او بر سرعت خود افزود و متواری شد که ماموران در ادامه با شلیک چند تیر به سوی خودرو، قصد متوقف کردن آن را داشتند و تیراندازی باعث پنچر شدن یکی از چرخ‌های اتوبوس شد.

راننده اتوبوس همچنان به مسیر خود ادامه داد تا این‌که پس از برخورد با گاردریل بزرگراه و تصادف با چند خودرو در سه‌راهی ورامین کهریزک متوقف و 2 سرنشین آن دستگیر شدند.

با انتقال این 2 مرد به نام‌های جمال و مهدی به اداره 20 آگاهی تهران، آنها مورد بازجویی قرار گرفتند و گفتند پلیس به اشتباه آنها را دستگیر کرده است.

به دنبال انکار متهمان، ماموران به تحقیق از سرنشینان خودروی پژو که در تعقیب اتوبوس بودند، پرداختند و یکی از آنها گفت، 2 متهم بازداشت‌شده، روز حادثه قفل و زنجیر خودروی کمپرسی او را که مقابل منزلش در تهرانپارس پارک شده بود، باز کرده و اموال داخل آن را به سرقت برده‌اند.

به دنبال اظهارات شاکی، 2 متهم مورد بازجویی دوباره قرار گرفتند و به جرایمشان اعتراف کردند.

در تحقیق از 2 مرد سارق معلوم شد، آنها بتازگی از زندان آزاد شده‌اند و با یک دستگاه اتوبوس در شرق پایتخت تردد می‌کرده و پس از شناسایی خودرو‌های کامیون و کمپرسی پارک شده در خیابان‌ها، قفل و زنجیر آنها را تخریب و اموال داخل آن را که شامل باتری، جک و ابزار‌آلات و جعبه آچار بوده، به سرقت می‌برده‌اند. متهمان پس از اعتراف به ده‌ها فقره سرقت، با قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 4 تهران روانه بازداشتگاه پلیس شدند، در حالی که تحقیق از آنها ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر