jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۲۹۰۷۱   ۲۶ شهريور ۱۳۸۲  |  ۰۳:۲۲

جامجم آنلاین  نانسی پلوزی رهبر جناح اقلیت حزب دموکرات در مجلس نمایندگان ، روز سهشنبه 16 سپتامبر گفت: جرج بوش باید مشاورانی که در تعیین سیاست عراقی وی نقش داشتهاند را اخراج کند.

به گزارش شبکه تلویزیونی کانال 2 فرانسه ، نانسی پلوزی رهبر جناح اقلیت حزب دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: جرج بوش ، رئیس جمهور امریکا

باید همه مشاورانی که در تعیین سیاست وی در مورد عراق با او همکاری کردهاند را اخراج کند ، زیرا محاسبات اشتباه آنها منجر به مرگ تعداد زیادی از سربازان امریکایی شده است.
وی افزود: سیاست غلط بوش موجب شده است ، ما در عراق با بنبست مواجه شویم.

همچنین جان مورتا نماینده حزب دموکرات از کالیفرنیا که به همراه نانسی پلوزی در این کنفرانس شرکت داشت ضمن ابراز اظهارات مشابه پلوزی ، افزود: ما نباید اجازه دهیم این بوروکراتها راحت زندگی کنند ، در حالیکه جوانان ما در عراق بهای سنگینی را به دلیل اشتباهات آنها میپردازند.
آنها از مشاورانی که باید اخراج شوند نام نبردند اما جان مورتا در پاسخ به یک پرسش در مورد دونالد رامسفلد گفت: من هرگز در دوران زندگی خود یک وزیر دفاع را ندیدم که سیاست تعیین کند.

6 امریکایی و 2 انگلیسی توسط ارتش امریکا زندانی شدهاند
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر