jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۸۸۰   ۲۳ شهريور ۱۳۸۲  |  ۰۱:۲۴

سرانجام پس از گذشت چند هفته تحقیقات پلیسی ، کارآگاهان اداره آگاهی شیراز موفق به دستگیری مردی شدند که چندی قبل در محله ده پیاله ، 2طلافروش را با شلیک گلوله به قتل رساند.

به گزارش خبرنگار ما ، 26مرداد 2طلافروش به نامهای علی و محمد زارع در مغازه خود بر اثر شلیک گلوله از سوی یک موتورسوار ناشناس به قتل رسیدند و قاتل که موفق به سرقت جواهرات نشده بود، از صحنه متواری شد. این در حالی بود که یکی از کسبه محل ، توانست چهره این جنایتکار را شناسایی کند. در پی وقوع این حادثه ، ماموران کلانتری ابوذر و کارآگاهان شعبه پنجم اداره آگاهی شیراز با حضور در محل قتل ، تحقیقات خود را در خصوص نحوه قتل 2طلافروش آغاز کردند و تنها شاهد عینی این حادثه ، مشخصاتی از سارق را در اختیار پلیس قرار داد. با مراجعه ماموران به محل سکونت مظنون که «امیر» نام دارد ، مشخص شد که وی متواری و از شیراز خارج شده است . سرانجام پلیس شیراز با بهره گیری از اقدامات فنی و اطلاعاتی ، امیر را که قصد داشت از طریق مرز پاکستان از ایران فرار کند ، در مرز به دام انداخت . این قاتل 24ساله در تحقیقات اولیه به قتل 2طلافروش شیرازی اعتراف کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر