jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۷۷۲ ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

گروه سیاسی: مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، صبح دیروز از مقابل ستاد نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تهران برگزار شد. به گزارش مهر، مراسم تشییع پیکر شهید سردار شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه و فرمانده قرارگاه قدس، سردار رجبعلی محمدزاده فرمانده سپاه پاسداران استان سیستان و بلوچستان، حسین اسدی، علی علویان، حسین مرادی، ولی فتح مرادی، هادی محمدی سلیمانی، شهرام ترکی، روح‌الله نوزاد، هوشنگ کریمی، فرشاد شفیع‌پور، محمد فدایی، علی عربی، خسرو شمس‌الدین و علی نیک‌پور از فرماندهان و نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مقابل ستاد نیروی زمینی سپاه و با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دستیار ویژه رهبر معظم انقلاب در امور نظامی و مقامات کشوری و لشکری برگزار شد.

در این مراسم باشکوه، علاوه بر حضور همرزمان این شهیدان، بسیاری از هموطنان حاضر شدند.پیش از تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، مراسم زیارت عاشورا برگزار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر