jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۵۷۲   ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۵

پزشکان مصری با افشای اختصاص بیمارستان‌های ویژه سرقت اعضای بدن فلسطینی‌ها در سرزمین‌های اشغالی فصل جدیدی را در این زمینه و اتهاماتی که متوجه صهیونیست‌ها است،‌ گشودند.

روزنامه سوئدی آفتون‌بلادت اولین بار 17آگوست (26 مرداد) با انتشار گزارشی از دست داشتن ارتش صهیونیستی در سرقت اعضای بدن فلسطینی‌ها پرده برداشت که با واکنش رژیم‌صهیونیستی و پافشاری دولت سوئد بر دفاع از این روزنامه ، روابط استکهلم با تل‌آویو به سردی گرائید.

در این گزارش ادعا شده بود سربازان اسرائیلی شبانه جوانان و کودکان فلسطینی را بازداشت کرده، سپس آنان را به قتل می‌رسانند و اعضای بدن آنها را تکه تکه کرده و به باندهای قاچاق اعضا می‌فروشند.پزشکان مصری اکنون با فاش کردن ابعاد جدیدی از جنایات رژیم صهیونیستی از اختصاص بیمارستان‌های ویژه سرقت اعضای بدن فلسطینی‌ها در سرزمین‌های اشغالی خبر می دهند.

خبرگزاری مهر روز گذشته به نقل از پزشکان مصری نوشت بیمارستان‌های خاصی در فلسطین اشغالی به قاچاق اعضای فلسطینیان از سوی اسرائیل اختصاص یافته است .

شماری از فعالان حقوق بین‌الملل و پزشکان مصری بر ضرورت پیگرد قانونی جنایتکاران اسرائیلی و سارقان اعضای بدن شهروندان فلسطینی تاکید کرده اند.

حمدی سید، دبیر سندیکای پزشکان مصر در این زمینه خواستار جمع آوری اسناد مربوط به جنایات وحشیانه رژیم‌صهیونیستی و تحت پیگرد قرار دادن جنایتکاران اسرائیلی و محاکمه آنها در دادگاه‌های بین‌المللی شد.

حسام، رایزن پزشکی سفارت فلسطین در قاهره -پایتخت مصر- هم از دست داشتن شین‌بت (سرویس امنیت داخلی رژیم‌صهیونیستی) در سرقت اعضای بدن فلسطینی‌ها و تشکیل هسته‌های مخفیانه قاچاق اعضای بدن توسط این سازمان سخن گفته است.

شیوه فعالیت صهیونیست ها

حسام گفت: ماموریت این هسته‌ها این است که فلسطینیانی را که از لحاظ بدنی و جسمانی در وضعیت مناسبی قرار دارند، شناسایی کرده و سپس مشخصات آنها را در اختیار پست‌های ایست‌بازرسی قرار دهد تا افراد مورد نظر به بهانه‌های مختلف بازداشت شوند.وی با اشاره به اینکه افرادی که به این شیوه بازداشت می‌شوند به بیمارستان‌هایی منتقل می‌شوند که مختص سرقت اعضای بدن فلسطینی‌ها هستند، افزود: از آنجا که سرقت اعضای بدن فلسطینی‌ها کاملا مخفیانه و در بیمارستان‌های ویژه در اسرائیل صورت می‌گیرد، فلسطینی‌ها قادر نیستند اسنادی را در این زمینه ارائه کنند.

علی الغثیت، کارشناس حقوق بین‌الملل در این زمینه با یادآوری این که قتل عمد، کالبد شکافی و فروش اعضای بدن فلسطینی‌ها جنایت جنگی به شمار می‌رود از سکوت جامعه بین‌المللی در برابر جنایات آشکار صهیونیست‌ها انتقاد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر
نظرسنجی بیشتر
پیش بینی شما از نتیجه دربی استقلال و پرسپولیس ؟
برد استقلال
برد پرسپولیس
تساوی