jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۸۸۵۰۷ ۳۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۰۵

معاون اول رئیس قوه قضائیه گفت : تا به حال هیچ حکمی مبنی بر اشد مجازات برای اغتشاشگران صادر نشده است.

سید ابراهیم رئیسی در گفتگو با پانا افزود : تا به حال هیچ گونه حکم اشد مجازات برای اغتشاشگران در دوره انتخابات صادر نشده است و با توجه به جرائم این افراد پرونده ها در دست پیگیری است.

وی در ادامه افزود : نوع فعالیت همراه با جرائم صورت گرفته در زمان انتخابات در یک کمیته سه نفره در دست پیگیری است و به زودی نتایج اعلام خواهد شد.در حال حاضر این پرونده ها در دادگاه مربوطه جاری است و در آینده نزدیک نیز به نتیجه خواهد رسید.

رئیسی همچنین تصریح کرد: این کمیته سه نفره برای رسیدگی به پرونده ها ی زمان خاص انتخابات و نوع جرائمی که منجر به آشوب در سطح شهر شد تشکیل شده است و اصلی ترین وظیفه آن رسیدگی عادلانه به پرونده ها ی مربوط به ایجاد آشوب اختلال گروهی در جامعه و تولید شایعات برای منحرف کردن ذهن مردم است.

وی در پایان گفت : در آینده ای نزدیک احکام صادره به اطلاع عموم خواهد رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر