jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۸۸۵۰۷   ۳۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۰۵

معاون اول رئیس قوه قضائیه گفت : تا به حال هیچ حکمی مبنی بر اشد مجازات برای اغتشاشگران صادر نشده است.

سید ابراهیم رئیسی در گفتگو با پانا افزود : تا به حال هیچ گونه حکم اشد مجازات برای اغتشاشگران در دوره انتخابات صادر نشده است و با توجه به جرائم این افراد پرونده ها در دست پیگیری است.

وی در ادامه افزود : نوع فعالیت همراه با جرائم صورت گرفته در زمان انتخابات در یک کمیته سه نفره در دست پیگیری است و به زودی نتایج اعلام خواهد شد.در حال حاضر این پرونده ها در دادگاه مربوطه جاری است و در آینده نزدیک نیز به نتیجه خواهد رسید.

رئیسی همچنین تصریح کرد: این کمیته سه نفره برای رسیدگی به پرونده ها ی زمان خاص انتخابات و نوع جرائمی که منجر به آشوب در سطح شهر شد تشکیل شده است و اصلی ترین وظیفه آن رسیدگی عادلانه به پرونده ها ی مربوط به ایجاد آشوب اختلال گروهی در جامعه و تولید شایعات برای منحرف کردن ذهن مردم است.

وی در پایان گفت : در آینده ای نزدیک احکام صادره به اطلاع عموم خواهد رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محیط‌ زیست نیازمند تحول

محیط‌ زیست نیازمند تحول

دولت سیزدهم در گام‌اول باید دریاچه ارومیه و اتفاقاتی را که پیرامون آن افتاد از لوث ناکارآمدی‌ ها پاک کند. در مرحله بعد باید نظارتی دقیق بر تمام عملکردهای صورت‌گرفته داشته باشد و پس از آن به قید فوریت برنامه عملیاتی کارآمدی درباره احیای دریاچه ارومیه تهیه کند.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر