jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۸۲۱۹ ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۰:۱۹

وکیل مدافع بهزاد نبوی، صفایی فراهانی و مازیار بهاری درباره آخرین وضعیت موکلان خود از جمله خروج مازیار بهاری از ایران جزئیاتی ارائه کرد.ما زیار بهاری خبرنگار مجله نیوزویک که در ناآرامی های پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران بازداشت شده بود 42 سال سن دارد، وی شنبه با سپردن وثیقه سه میلیارد ریالی از زندان آزاد شد.

صالح نیکبخت وکیل مدافع مازیار بهاری، بهزاد نبوی و صفایی فراهانی در گفتگو با خبرگزاری فارس، در خصوص تبدیل قرار بازداشت موقت بهزاد نبوی به وثیقه گفت: با این درخواست موافقت نشده است البته قرار بر این شده که تا زمان بهبودی، نبوی در بیمارستان تحت مراقبت باشد.

وی افزود: بنده به عنوان وکیل مدافع نبوی نسبت به این تمدید قرار بازداشت موقت اعتراض دارم البته به دلیل اینکه پزشکی قانونی اعلام کرده که وی باید در خارج از زندان نگهداری شود لذا دستگاه قضایی باید هزینه حضور نبوی در بیمارستان را بپردازد.

وکیل مدافع محسن صفایی فراهانی در ادامه تاکید کرد: روز گذشته خانواده صفایی فراهانی با وی دیدار کردند و در حال حاضر نیز موکل بنده وضعیت مناسبی دارد و احتمالا دادگاه وی در هفته‌های آینده برگزار خواهد شد.

صالح نیکبخت در خصوص خروج مازیار بهاری دیگر موکل خود از کشور اظهار داشت: بهاری دوشنبه کشور را به مقصد لندن ترک کرده است و قاضی و مقامات رسیدگی‌ کننده به پرونده اتهامات بهاری خروج وی را از کشور منع نکرده بودند.

وی در خصوص زمان بازگشت مازیار بهاری از انگلستان ابراز بی‌اطلاعی کرد.

نیکبخت در ادامه در خصوص احکام حبس صادره برای برخی از متهمان گفت: این احکام سنگین و غیرقابل انتظار بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

کارآیی مدیران جوان بیشتر است

کارآیی مدیران جوان بیشتر است

 در شرایط ویژه و سخت علی‌القاعده دولت‌ها باید تحرک ویژه از خود نشان بدهند. چون در سایه تحرکات و فعالیت بیشتر و فوق‌العاده است که می‌توان بر مشکلات فائق آمد و در عرصه معضلات موجود گره‌گشایی کرد.دو عامل جلوی تحرک ویژه را می‌گیرد و اجازه نمی‌دهد مسوولان و مدیران تحرک فوق‌العاده داشته باشند.یکی از این عوامل، تعلقات است.

سناریوهای احتمالی آمریکا برای ایران

سناریوهای احتمالی آمریکا برای ایران

مقامات سیاسی آمریکا حرف از مکانیسم ماشه می‌زنند و می‌گویند تحریم تسلیحاتی ایران باید ادامه پیدا کند. این در حالی است که آمریکا رسما از برجام خارج شد و دونالد ترامپ،رئیس جمهور آمریکا دستور اجرایی در این زمینه صادر کرد و این سند در سایت کاخ سفید وجود دارد.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر