jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۱۷۳   ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۲:۵۴

عملیات احداث هتل پنج ستاره تخت سلیمان در تکاب ظهر سه شنبه با حضور مشاور رئیس جمهور و رئیس دفتر مناطق محروم کشور و جمعی از مسئولان استانی آغاز شد.

 به گزارش مهر در تکاب، این هتل در زمینی به مساحت 51 هزار متر مربع با زیربنای 16 هزار مترمربع شامل 166 اتاق و سوئیت در 9 طبقه، مجتمع تجاری، فروشگاه، سالن ورزشی، رستوران، استخر آب گرم و امکانات رفاهی در منطقه نمونه گردشگری تخت سلیمان احداث می شود.

این هتل در مدت دو سال به بهره برداری خواهد رسید و برای احداث آن بیش از 165 میلیارد ریال هزینه خواهد شد که از این میزان 130 میلیارد ریال از محل تسهیلات بنگاههای زودبازده اقتصادی است. با بهره برداری از آن امکان اشتغال 107 نفر از جوانان جویای کار منطقه فراهم می شود.

عملیات اجرای این پروژه در کمتر از چهارماهه از زمان صدور موافقت نامه اصولی آغاز شده است که در نوع خود یک رکورد زمانی در پروژه های عمرانی و خدماتی محسوب می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر