jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۱۷۳ ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۲:۵۴

عملیات احداث هتل پنج ستاره تخت سلیمان در تکاب ظهر سه شنبه با حضور مشاور رئیس جمهور و رئیس دفتر مناطق محروم کشور و جمعی از مسئولان استانی آغاز شد.

 به گزارش مهر در تکاب، این هتل در زمینی به مساحت 51 هزار متر مربع با زیربنای 16 هزار مترمربع شامل 166 اتاق و سوئیت در 9 طبقه، مجتمع تجاری، فروشگاه، سالن ورزشی، رستوران، استخر آب گرم و امکانات رفاهی در منطقه نمونه گردشگری تخت سلیمان احداث می شود.

این هتل در مدت دو سال به بهره برداری خواهد رسید و برای احداث آن بیش از 165 میلیارد ریال هزینه خواهد شد که از این میزان 130 میلیارد ریال از محل تسهیلات بنگاههای زودبازده اقتصادی است. با بهره برداری از آن امکان اشتغال 107 نفر از جوانان جویای کار منطقه فراهم می شود.

عملیات اجرای این پروژه در کمتر از چهارماهه از زمان صدور موافقت نامه اصولی آغاز شده است که در نوع خود یک رکورد زمانی در پروژه های عمرانی و خدماتی محسوب می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر