jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۸۸۱۵۶   ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۸:۴۸

فرمانده نیروی انتظامی گفت: با گذشت 7 ماه از سال، هنوز بودجه مرز توزیع نشده است و در خصوص نحوه پرداخت بودجه ابهاماتی وجود دارد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، سردار سرتیپ اسماعیل احمدی مقدم در حاشیه همایش فرماندهان انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران با اشاره به این که قرار بود 130 میلیارد تومان بودجه به این بخش اختصاص یابد، افزود: این مبلغ به 90 میلیارد تومان تعدیل یافت و تاکنون به هیچ قسمتی اختصاص نیافته است.

سرتیپ احمدی مقدم همچنین گفت: با توجه به اقدامات مرزبانی نیروی انتظامی و محکم تر شدن مرزها در شمال سیستان و بلوچستان، اکنون مشکلات به جنوب این استان معطوف شده است.

وی حل مشکلات ناامنی در کشورهای همسایه شرقی را نیازمند تصمیم ملی در این کشورها دانست و گفت: بیشترین مشکلات بلوچستان منشا بیرونی دارد و اقدامات کشورهای استکباری و بی توجهی کشورهای همسایه موجب بروز اینگونه مشکلات در استان شده است.

سرتیپ احمدی مقدم به صحنه آمدن کشورهای همسایه و اقدام موثر در زمینه مسائل مشترک را ضروری دانست.

فرمانده نیروی انتظامی درباره احداث بازداشتگاه استاندارد جدید در تهران گفت: رسانه ها باید به جای این موضوع، درباره جمع آوری اشرار و اراذل و اوباش حساسیت داشته باشند.

احمدی مقدم درباره افزایش حجم ترافیک تهران در روزهای گذشته افزود: به علت کاهش ساعات روز و آغاز مدارس ترافیک 30 تا 50 درصد افزایش داشته اما در مقایسه با مدت زمان مشابه پارسال روان تر بوده است.

وی با بیان اینکه افزایش خودرو در چند سال گذشته به امری عادی تبدیل شده است، گفت: تا چند سال آینده آمار خودروها در کشور به 20 میلیون افزایش می یابد و باید تسهیلات مناسب و آهنگ حرکتی توسعه زیرساخت ها، متناسب با افزایش خودروها انجام شود.

احمدی مقدم عمده مطالبات مردم از نیروی انتظامی را مبارزه با مواد مخدر و روانسازی ترافیک دانست و افزود: طرح هایی در زمینه مبارزه با مواد مخدر آغاز شده است و باید با سرعت بیشتری ادامه یابد.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: هرگونه تصمیم درباره تغییر ساعت کار اداری در تهران تا این لحظه به نیروی انتظامی ابلاغ نشده و اطلاعات ما از رسانه هاست.

سردار احمدی مقدم افزود: هر گونه تغییر در ساعت اداری جزو اختیارات شورای عالی ترافیک است.

فرمانده ناجا گفت: با توزیع مناسب ترافیک و مدیریت در تغییر ساعت ادارات، رفت و آمد مسیرها تسهیل می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر