jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۸۱۳   ۲۱ شهريور ۱۳۸۲  |  ۱۶:۳۹

جام جم آنلاین : طرفداران فوتبال در رومانی پس از ناکامی تیم ملی این کشور در راهیابی به مسابقات قهرمانی اروپا تلویزیون های خود را به خیابان ها پرتاب کردند.

پلیس رومانی با تایید این خبر گفت که چندین تلویزیون از فراز بام ها به خیابانها پرتاب شد.
پلیس اعلام کرد این اتفاقات باعث فراخواندن نیروهای گشت از سوی شهروندان شد.
حادثه زمانی اتفاق افتاد که تیم ملی رومانی با دانمارک 2-2 مساوی کرد و البته این نتیجه برای صعود تیم ملی رومانی به مسابقات قهرمانی اروپا نتیجه خوبی نبود و همین مساله سبب شد تا عده ای اقدام به شکستن تلویزیونهای خود کنند.
برخی از افرادی که تلویزیون های خود را از عصبانیت شکستند معتقد بودند تیمشان بازی را به داور سوئیسی مسابقه واگذار کرده و او داور بسیار بدی بوده است .
گل مساوی تیم دانمارک در 5 دقیقه وقت اضافه از روی نقطه پنالتی زده شد که هر دو مورد جنجالی و بحث برانگیز بوده است .
در صورتی که نتیجه 2-1 تمام می شد ، رومانی به عنوان برنده گروه خود می توانست صعود کند.
گفته می شود که خشم و نفرت عمومی از داور سوئیسی سراسر رومانی را فراگرفته و برخی از جادوگران این کشور در حال خواندن اوراد و نفرین هایی علیه او هستند تا از او به خاطر قضاوت بدش انتقام بگیرند.
همچنین برخی از رومانیایی ها از دولت و کنگره این کشور خواسته اند تا از داور مذکور شکایت کرده و او را برای همیشه از ورود به رومانی محروم کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر