jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۷۹۷۸   ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۲۲

وزیر اطلاعات از اعزام هیئتی متشکل از مقامات اطلاعاتی - امنیتی به پاکستان برای بررسی حوادث تروریستی استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات در حاشیه مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار داشت: هیئت اعزامی متشکل از مقامات اطلاعاتی - امنیتی در خصوص حوادث اخیر با مقامات پاکستانی به بحث و گفتگو خواهند نشست.

وی افزود: ما قرائن و شواهدی در دست داریم که عبدالمالک ریگی با دستگاه های اطلاعاتی پاکستان در ارتباط است.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: این هیئت قرار است در این زمینه قرائن و شواهد را به مسئولان پاکستان منتقل کنند البته در گذشته نیز مذاکرات مختلفی انجام شده بود و این موضوع مطرح شده بود که پاکستان باید تکیلف خود را در این خصوص هر چه زودتر مشخص کند.

مصلحی همچنین از مذاکرات وزیر کشور جمهوری اسلامی با وزیر کشور پاکستان اشاره کرد و گفت: قرار شده است دو کشور در این زمینه همکاری های خود را افزایش دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر