jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۷۹۷۸ ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۲۲

وزیر اطلاعات از اعزام هیئتی متشکل از مقامات اطلاعاتی - امنیتی به پاکستان برای بررسی حوادث تروریستی استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات در حاشیه مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار داشت: هیئت اعزامی متشکل از مقامات اطلاعاتی - امنیتی در خصوص حوادث اخیر با مقامات پاکستانی به بحث و گفتگو خواهند نشست.

وی افزود: ما قرائن و شواهدی در دست داریم که عبدالمالک ریگی با دستگاه های اطلاعاتی پاکستان در ارتباط است.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: این هیئت قرار است در این زمینه قرائن و شواهد را به مسئولان پاکستان منتقل کنند البته در گذشته نیز مذاکرات مختلفی انجام شده بود و این موضوع مطرح شده بود که پاکستان باید تکیلف خود را در این خصوص هر چه زودتر مشخص کند.

مصلحی همچنین از مذاکرات وزیر کشور جمهوری اسلامی با وزیر کشور پاکستان اشاره کرد و گفت: قرار شده است دو کشور در این زمینه همکاری های خود را افزایش دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر