jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۱۲   ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۹:۰۳

مدیر کل راه آهن اصفهان آخرین وضعیت مجروحان قطار حادثه ‌دیده تهران - کرمان، دلایل حادثه و اقدامات انجام شده برای بازسازی سریع این مسیر ریلی را تشریح کرد.

بهروز تاکی در گفت و گو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: قطار مسافربری تهران - کرمان که در ساعت 18:25 روز گذشته از تهران به مقصد کرمان در حال حرکت بود در ساعت 21 در محل شورآب حوالی روستای آب‌شیرین کاشان دچار حادثه شد و 3 واگن آن از ریل خارج شد.

وی تاکید کرد: این 3 واگن شامل یک سالن مسافربری، یک واگن موتورخانه و یک موتور حمل خودرو بود.

تاکی با بیان اینکه در این سانحه تنها 19 نفر از مسافران دچار جراحت شدند خاطرنشان کرد: هر 19 مسافر زخمی این حادثه در اورژانس شهرستان کاشان پذیرش شدند که مداوای 15نفر به صورت سرپایی انجام شد و 4 مسافر برای مداوای بیشتر در بیمارستان بستری شدند.

وی با تقدیر و تشکر از مسئولان امدادی، هلال احمر، فرمانداری و شهرداری شهرستان کاشان به خاطر حضور سریع و به موقع در محل حادثه تصریح کرد: بلافاصله پس از وقوع این سانحه تمامی مسافران به مسجد مشکات در شهرستان کاشان منتقل شدند و پس از پذیرایی و صرف شام، تعداد 10 اتوبوس برای انتقال مسافران به استان‌های تهران و کرمان در اختیار آنها قرار گرفت.

مدیر کل راه‌آهن اصفهان خاطر نشان کرد: بسته به انتخاب مسافران تعداد کثیری از آنان توسط 8 اتوبوس به استان کرمان و 18 نفر از آنان توسط یک اتوبوس به استان تهران منتقل شدند.

تاکی با بیان اینکه یک طرف لوکومتیو قطار مسافربری مذکور از ریل خارج شده است گفت: این مسیر ریلی ظرف یک دو ساعت آینده باز خواهد شد.

وی تاکید کرد: بررسی علت اصلی وقوع این حادثه توسط کمیسیون رسیدگی به سوانح راه آهن جمهوری اسلامی ایران در دست بررسی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر