jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۷۶۵   ۱۷ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۲۵

سارق مسلحی که با تهدید اسلحه کلاشینکف قصد سرقت از بانک صادرات شعبه قدس اهواز را داشت ، با به صدا درآمدن آژیر خطر و مشاهده دوربین از محل متواری شد.

به گزارش خبرنگار ما ، این سارق مسلح با در دست داشتن اسلحه و کلاه ایمنی موتورسواری ، پس از ورود به بانک با تهدید تحویلدار از وی خواست تا پولهای موجود در بانک را درون ساک دستی بریزد و به او تحویل دهد. مسوول شعبه پس از مشاهده سارق ، با به صدا درآوردن آژیر از پلیس یاری خواست که سارق مسلح با دستپاچگی و بدون آن که موفق به سرقت شود ، از بانک خارج شد و به اتفاق دیگر همدست خود که در بیرون از بانک انتظار او را می کشید ، متواری شد. گزارش حاکی است ، با فرار سارقان ، درگیری میان پلیس و سارقان با تیراندازی ادامه یافت و پلیس موفق شد هر 2سارق را دستگیر کند. گزارش دیگری حاکی است که یک سارق مسلح دیگر هنگام سرقت از شعبه پتروشیمی آبادان پس از شلیک یک تیر هوایی ، مبادرت به سرقت کرد که با به صدا درآمدن آژیر ، سوئیچ خودروی خود را در محل گذاشت و متواری شد. تحقیق در این زمینه ادامه دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر