jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۷۶۲۸   ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۵:۳۰

رئیس جمهور در پیامی با اظهار تاسف و تاثر از جنایت کوردلان وابسته به بیگانه در به شهادت رساندن مردم و جمعی از پاسداران فداکار دین و ملت و در راس آنان سردار شهید نورعلی شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: اطمینان می دهم که جنایتکاران پاسخ این اعمال ضد مردمی خود را به زودی دریافت خواهند کرد. از مسئولین ذیربط می خواهم با سرعت و قاطعیت ، عوامل این جنایت تروریستی را شناسایی و به دست عدالت بسپارند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری متن پیام تسلیت به این شرح است.
بسم الله الرحمن الرحیم

من المومنین رجال صدقوا ماعاهد و الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و مابدلوا تبدیلا

جنایت کوردلان وابسته به بیگانه در به شهادت رساندن مردم و جمعی از پاسداران فداکار دین و ملت و در راس آنان سردار شهید نورعلی شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه موجب تاثر و تاسف شدید اینجانب و در عین حال افتخاری ماندگار برای انقلاب اسلامی است .

تاثر از آن رو که عده ای فریب خورده و بی هویت ، در عین عجز و ذلت ، خدمت خالصانه به مردم شریف استان سیستان و بلوچستان را بر نمی تابند . صداقت و پاکدامنی و مردمی بودن فرماندهان عالی ،که با کمال عشق و تواضع به ملت ، در میان متن مردم بی آلایش حضور می یابند و به درد آنان رسیدگی می کنند و در تامین امنیت و رفاه سر از پای نمی شناسند ، را بزدلانه و با فریب و انفجار پاسخ می دهند . این عملیات جز کینه و دشمنی با مردم مومن بلوچستان ، هیچ پیام دیگری ندارد.

موجب افتخار است که فرزندان این ملت که عمر خود را در راه خدمت به آنان و دفاع از سرزمین لاله گون خود سپری کرده اند ، اینگونه با کمال اخلاص و سادگی و مسوولیت پذیری در میان مردم حضور می یابند و جان خود را در راه خدمت بی منت فدا می کنند .

انصافا مرگ در بستر برای چنین عزیزانی سزاوار نبود . خداوند متعال جهاد دیرینه و اخلاص پایدار آنان را با شهادت و قرب خود پاداش داد.
اینجانب ضمن تبریک و تسلیت به فرماندهی معظم کل قوا، فرماندهی محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، خانواده ، عموم مردم استان و همکاران محترم این شهید گرانقدر ، به ملت عزیز و خصوصا مردم شریف استان سیستان و بلوچستان اطمینان می دهم که جنایتکاران پاسخ این اعمال ضد مردمی خود را به زودی دریافت خواهند کرد . از مسوولین ذیربط می خواهم با سرعت و قاطعیت ، عوامل این جنایت تروریستی را شناسایی و به دست عدالت بسپارند.

امنیت پایدار در سایه ایمان ، اخوت ، اعتماد متقابل حکومت و مردم تحقق می یابد و وجود این اعتماد بین مردم و دولت و نظام ، موجب چنین کنیه توزیهایی است .

از خداوند متعال رحمت واسعه خود را برای این شهیدان و ملت بزرگ ایران مسالت دارم.

محمود احمدی نژاد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر