jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۷۶۲۸ ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۵:۳۰

رئیس جمهور در پیامی با اظهار تاسف و تاثر از جنایت کوردلان وابسته به بیگانه در به شهادت رساندن مردم و جمعی از پاسداران فداکار دین و ملت و در راس آنان سردار شهید نورعلی شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: اطمینان می دهم که جنایتکاران پاسخ این اعمال ضد مردمی خود را به زودی دریافت خواهند کرد. از مسئولین ذیربط می خواهم با سرعت و قاطعیت ، عوامل این جنایت تروریستی را شناسایی و به دست عدالت بسپارند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری متن پیام تسلیت به این شرح است.
بسم الله الرحمن الرحیم

من المومنین رجال صدقوا ماعاهد و الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و مابدلوا تبدیلا

جنایت کوردلان وابسته به بیگانه در به شهادت رساندن مردم و جمعی از پاسداران فداکار دین و ملت و در راس آنان سردار شهید نورعلی شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه موجب تاثر و تاسف شدید اینجانب و در عین حال افتخاری ماندگار برای انقلاب اسلامی است .

تاثر از آن رو که عده ای فریب خورده و بی هویت ، در عین عجز و ذلت ، خدمت خالصانه به مردم شریف استان سیستان و بلوچستان را بر نمی تابند . صداقت و پاکدامنی و مردمی بودن فرماندهان عالی ،که با کمال عشق و تواضع به ملت ، در میان متن مردم بی آلایش حضور می یابند و به درد آنان رسیدگی می کنند و در تامین امنیت و رفاه سر از پای نمی شناسند ، را بزدلانه و با فریب و انفجار پاسخ می دهند . این عملیات جز کینه و دشمنی با مردم مومن بلوچستان ، هیچ پیام دیگری ندارد.

موجب افتخار است که فرزندان این ملت که عمر خود را در راه خدمت به آنان و دفاع از سرزمین لاله گون خود سپری کرده اند ، اینگونه با کمال اخلاص و سادگی و مسوولیت پذیری در میان مردم حضور می یابند و جان خود را در راه خدمت بی منت فدا می کنند .

انصافا مرگ در بستر برای چنین عزیزانی سزاوار نبود . خداوند متعال جهاد دیرینه و اخلاص پایدار آنان را با شهادت و قرب خود پاداش داد.
اینجانب ضمن تبریک و تسلیت به فرماندهی معظم کل قوا، فرماندهی محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، خانواده ، عموم مردم استان و همکاران محترم این شهید گرانقدر ، به ملت عزیز و خصوصا مردم شریف استان سیستان و بلوچستان اطمینان می دهم که جنایتکاران پاسخ این اعمال ضد مردمی خود را به زودی دریافت خواهند کرد . از مسوولین ذیربط می خواهم با سرعت و قاطعیت ، عوامل این جنایت تروریستی را شناسایی و به دست عدالت بسپارند.

امنیت پایدار در سایه ایمان ، اخوت ، اعتماد متقابل حکومت و مردم تحقق می یابد و وجود این اعتماد بین مردم و دولت و نظام ، موجب چنین کنیه توزیهایی است .

از خداوند متعال رحمت واسعه خود را برای این شهیدان و ملت بزرگ ایران مسالت دارم.

محمود احمدی نژاد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر