jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۷۵۵۹   ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۱:۴۰

رئیس مجلس شورای اسلامی هدف تروریست ها در عملیات تروریستی سیستان و بلوچستان را اخلال در امنیت و پیشرفت این استان خواند.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز یکشنبه قبل از آغاز نطق میان دستور در مجلس اظهار داشت: مطلع شدیم سردار محمد زاده فرمانده سپاه پاسداران استان سیستان و بلوچستان و سردار شوشتری فرمانده قرارگاه شرق به همراه تعدادی از برادران سپاه و هموطنان بلوچ در یک عملیات تروریستی به شهادت رسیدند. این اتفاق در شهرستان سرباز افتاده است.

نمایندگان مجلس پس از شنیدن این خبر شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.

لاریجانی تصریح کرد: همه شما به فداکاری های این دو برادر مخصوصا سردار شوشتری که از فرماندهان رشید دفاع مقدس بودند و سرمایه بزرگی ازنظر دفاعی برای کشور بودند واقف بودید.

رئیس مجلس این شهادت را به خانواده این شهدا و سپاه پاسداران و ملت شهید پرور تسلیت گفت و خاطر نشان کرد: قصد تروریست ها قطعا اخلال در ایجاد امنیت استان سیستان و بلوچستان بود زیرا این عزیزان با کار شبانه روزی فداکاری می کردند امنیت در سیستان و بلوچستان برقرار شود.

وی افزود: این رفتارها با این هدف صورت می گیرد که اجازه ندهند توسعه اقتصادی در سیستان و بلوچستان برقرار شود قطعا سپاه پاسداران با نیروی مضاعف برای ایجاد امنیت و توسعه این استان اقدام خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر